“Плісе” — французькою “гармошка”. Саме тому штори, які за допомогою регулюючого пристрою складаються у рівномірні складки, називають саме так: ШТОРИ ПЛІСЕ.
Чому треба встановити штори-плісе:
1. Ця технологія підходить до вікон будь-якої форми. Навіть самих складних і нестандартних. Але на арочні вікна штори-плісе встановлюються у вигляді віяла. Та залишаються нерухомими. Ще вони дорожчі, ніж деякі інші види штор.
2. Але, в протилежність римським шторам, штори плісе гарно підходять до перших поверхів. Тому, що вони однаково чудово виглядають як з середини, так і с зовні.
3. Тканину, з яких виготовляють штори-плісе можна прати. Виняток становлять лише тканини для штор системи “блекаут”. Так, цей тип захисту від світла можна реалізувати і з цим типом штор також. Та тканина типу “перл” — з спеціальним світло відбиваючим шаром.
4. Шторами плісе можливо дистанційно керувати. Зазвичай, електродвигуни встановлюють на штори встановлені у важкодоступних місцях. Наприклад, на стелі. Мансардні вікна, тощо. Для цього не обов’язково тягнути кабель. У наш час часто використовують акумулятори.
5. А головне — штори плісе дуже компактні і не займають багато місця. Наприклад так, як класичні штори, та римські штори, які встановлюються поверх отвору.
Пропонуємо співробітництво роздрібним підрядникам з усіх регіонів України. Маємо власне виробництво та майже двадцятирічний досвід.