Чим ширше вікно, або отвір який треба закрити тим більший діаметр труби. Вони існують 19 мм, 25 мм, 32 мм,. Від діаметра труби залежить чи не прогнеться вона під вагою тканини, та як буде працювати механізм.
Тканинні ролети мають ряд незаперечних переваг:
- Тканинні ролети виглядають красиво і стильно як самостійно, так і в сукупності з іншими видами штор.
- Вони легко вписуються в будь-який дизайн.
- Тканинні ролети можуть встановлюватися на віконну раму, на штапик вікна, на віконний отвір.
Тканинні ролети підходять і для поворотно-відкидних, так як в комплект ролетних систем входять спеціальні фіксатори тканини, які утримують її в положенні паралельному площині скла.
Тканинні ролети або рулонні штори, візуально подібні на натягнуту на вікні тканину. Вони мають пластикові струни для фіксації по бокам, завдяки чому, навіть при відкинутому вікні, жалюзі міцно фіксовані та не стовбурчяться.
Такі жалюзі складаються з одного цільного шматка тканини, що дає можливість нанести будь-який малюнок або орнамент. Для вибору в наявності близько 1000 зразків різної текстури або забарвлення, а також дитячі ролети з героями мультфільмів. За бажанням, Наш майстер привезе всі зразки на зустріч, і Ви виберете найбільш підходящий варіант до Вашого інтер’єру.
Для власників домашньої фотостудії – ідеальні ролети Blackout, що закривають 100% сонячного світла. Опустивши такі ролети, в кімнаті натане повна темрява.
При відкриванні, полотно намотується на циліндр в верхній частині вікна (функціональний вал). В залежності від його типу, виділяють два види тканинних ролетів:
Пластикові струни та короб бувають трьох кольорів для оптимальної відповідності встановленим вікнам – білі, темно-коричневі та під дерево «золотий дуб».